• banner

Zapraszam do korzystania z usług Biura Rachunkowego „Radca” Lucyna Górska wszystkie firmy, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej obsługi działu księgowo-kadrowego swojej działalności gospodarczej. Jestem księgową od ponad 25 lat, a biuro rachunkowe „Radca” prowadzę  od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie w Polskiej przestrzeni usługowo-księgowej szczególnie wyczuliło mnie na dynamikę zmian w sferze przepisów. Rzetelną pracę w biurze rachunkowym „Radca” wykonujemy dzięki ogromnej wiedzy. Pracę wykonujemy tak aby przedsiębiorcy byli jak najbardziej odciążeni i mogli skupić się na prowadzeniu swojej działalności gospodarczej.

Z poważaniem
Lucyna Górska

Ewa Marciniak
Kierownik biura, Księgowa
Ewa dołączyła do nas w 2010 roku. Posiada wykształcenie wyższe o profilu finansowym. W codziennej pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

 

Sylwia Komar
Specjalista ds. rozliczeń kierowców, księgowa
Sylwia jest z nami od 2008 roku. Specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy kierowców.
W codziennej pracy Sylwia jest osobą odpowiedzialną, zajmującą się finansowo-organizacyjną stroną biura.

 

Aldona Lipińska
Specjalista ds. kadrowo- płacowych
Aldona jest z nami od 2009r. Posiada wykształcenie wyższe i specjalizuje się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Aldona jest osobą bardzo komunikatywną, na co dzień ułatwiającą relację między pracodawcami a pracownikami.

 

Magdalena Sokołowska 
Księgowa
Magdalena jest z nami od 2013 roku. Posiada wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.
Magdalena jest osobą odpowiedzialną, a w codziennej pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem.

 

Paweł Górski
Administrator Systemu Informatycznego
Paweł dołączył do zespołu w 2015 roku. Zajmuje się techniczną stroną działalności biura.
Paweł jest osobą komunikatywną i pomysłową.

certyfikat
Uzyskałam Certyfikat Księgowy nr 4201/2003 Ministra Finansów wydany w dniu 12 listopada 2003 roku. Licencja ta pozwala na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych przez Biuro Rachunkowe „Radca”. Jestem również członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, gdzie od ponad 10 lat analizujemy i stosujemy bieżące przepisy. Zapraszam do współpracy.
 
certyfikat
W dniach 11-14 grudnia 2017 roku odbyłam kurs z przepisów rozporządzenia PE i Rady UE 2016/679 (RODO). Dzięki uzyskanemu certyfikatowi jestem w pełni przygotowana do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych.

Z poważaniem Lucyna Górska